top of page

O mně

IMG-20191223-WA0011.jpg

Protože jsem nechtěla podstoupit operaci páteře a nechtěla jsem se ani smířit s tím, že už nebudu skákat na snowboardu, začala jsem hledat pomoc, nejdříve jako pacient, později jako student, a díky tomu se mi otevřela cesta, cesta po které jdu nyní, která mě zbavila každodenních bolestí, která mě naučila vnímat a poslouchat své tělo, pomohla mi pochopit hluboké propojení těla, mysli a duše … 

 

Ano, vyžaduje to disciplínu, ale opravdu to dává smysl, pečovat o schránku ve které žijeme víc, než o cokoliv jiného! A víte co? Opravdu mě to baví a na snowboardu už zase skáču ….

IMG_2618.jpeg

Jmenuji se Pavla, ano, patřím mezi sportovce. Jako malá jsem závodně sjezdovala, dělala sportovní gymnastiku a pak se vrcholově až do dospělosti věnovala běžeckému lyžování. Mou největší láskou je snowboarding ve volném terénu a lezení.

 

V době mé sportovní kariéry jsem však nepoužívala své tělo vědomě, plnila jsem obrovské objemy nastavené trenéry a pojmy jako kompenzace, regenerace, vhodná strava jsem sice možná někde slyšela, ale neměly žádné reálné obrysy. 

V průběhu studií na vysokých školách se mi podařilo strávit mnoho měsíců v zahraničí, kdy jsem s těžkým batohem na zádech procestovala Indii, v Jižní Americe prošla horami Patagonie, pestrou  Bolívii, část Amazonie a mnoho dalšího. Přestože vychovaná sportovním drilem jsem měla opravdu hodně síly i vytrvalosti, neustálé přetěžování mojí kostry se střádalo.

 

Následovala nějaká zranění, zlomená křížová kost při pádu ze skály, o několik let později podruhé zlomená křížová kost, kdy jsem nedotočila skok na snowboardu a z velké výšky dopadla na záda na led. Mezitím tři těhotenství, tři císařské řezy … a bylo to … přestože jsem naoko měla štíhlé a zdravým dojmem působící tělo, velký rozestup přímých břišních svalů (diastáza) mi vyřadil střed těla, na to navazující svalové dysbalance a výhřez disku v bederní oblasti na sebe nenechal dlouho čekat…

Co nabízím?

DJI_20220106_164643_113.jpg

Seznámení se cvičením

Konzultace vašeho zdravotního stavu a navržení vhodného kompenzačního tréninku.

DJI_20220106_161254_288.jpg

Individuální lekce

Intenzivní lekce postavená na míru klienta, může být kombinovaná s protažením na závěsném systému.

DJI_20220106_160714_771.jpg

Skupinové lekce

Skupinové lekce začátečníků i pokročilých s maximální kapacitou 5ti lidí vám rozšíří zásobu cviků a zdokonalí techniku jejichprovedení. 

bottom of page