top of page

Co nabízím

Seznámení se cvičením a konzultace zdravotního stavu

Abych vám mohla co nejlépe sestavit cvičení, je pro mě důležité vědět o vašem pohybovém aparátu co nejvíce, proto je dobré projít vstupním setkáním, kdy zkontroluji držení těla, svalový korzet a rozsah vašeho pohybu, probereme životosprávu a seznámím vás se základními principy metody Spirální stabilizace.

 

Na první setkání s vámi je dobré mít s sebou od lékaře popsaný rtg nebo mri  (magnetickou rezonanci) nebo lékařskou zprávu týkající se nálezu na páteři, není podmínkou.

Pro koho je tato služba vhodná:


Pro všechny, kdo se chtějí dozvědět v jaké kondici je jejich tělesná schránka a pro ty, kteří chtějí pochopit základy funkčního zdravého pohybu a životosprávy.

Seznámení

Individuální lekce

Individuální lekce je pro každého postavena podle jeho pohybových možností. Na začátku učím dva základní cviky, ke kterým postupně přidávám další. U metody spirální stabilizace je velmi důležité správné provedení cviků, proto je vedení nezbytné.

Pro koho je tato služba vhodná:

 Pro ty, kdo začínají cvičit metodu SPS, je zde prostor vysvětlit důkladněji principy metody a sestavit cvičení podle dispozic každého jedince, také pro ty, kteří mají specifický pohybový problém vyžadující individuální vedení. Je zde prostor pro manuální uvolnění v závěsném systému.

Individuální lekc
DJI_20220106_160711_996_edited.jpg

Skupinové lekce 

Zakládám si na tom, že skupinové lekce jsou vedeny v maximálním počtu 5 lidí. Díky tomu jsem schopna "dohlédnout" na správné provedení cviků. Lekce se konají v krásných nových prostorách pravidelně každé pondělí, středu a pátek.

 Podívejte se na rozvrh.

Pro koho je tato služba vhodná:

V ideálním případě bych na skupinových lekcích ráda viděla lidi, kteří byli na semináři "Úvod do SM systému" na konzultaci nebo prošli individuálním setkáním a jsou seznámeni se základy metody a tedy připraveni na cvičení ve skupině:).

Skupinové lekce

Nejsem předcvičovatelka, jsem průvodce zdravým pohybem, pomohu vám pochopit vaše tělo.

Navedu vás na správnou cestu a nastavím vám cvičení tak, abyste byli schopni cvičit sami doma.

Nicméně poctivý přístup ke cvičení už bude na vás, jiná cesta ke zdravým zádům nevede☺.

 

Jsem součástí týmu studia Vitalista, máme velmi blízké vnímání pohybu i světa. V tomto studiu je prostor pro cvičení ve větších skupinách a velké množství zajímavých seminářů, které vás posunou.

IMG_2625.jpeg
angryimg-2.png

Pro rezervaci mě kontaktujte.

Pokud chcete absolvovat Seznámení se cvičením a funkční pohybový test, přijít na individuální nebo skupinovou lekci, ozvěte se mi. Společně vybereme termín, který vám bude vyhovovat.

Můžete se mi ozvat i v případě, že máte zájem o více informací o SM systému.

+ 420 603 527 442

CTA
bottom of page